Počítačové a internetové služby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Maxprogres, s.r.o.

V začátcích se společnost MAXPROGRES zaměřovala především na výstavbu telekomunikačních sítí a vláknovou optiku. Tyto činnosti byly dále dopln...

Traťová 574/1, Brno (Brno-jih-Horní Heršpice)

WFG-web-foto-grafika-Kamila Rollerová

SEO optimalizace - slova, která nyní běží internetovým světem. Také po právu, jejich důležitost pro zviditelnění na internetu je veliká. Co je jej...

Kozinova , Brno

SH Solar s.r.o.

Weby / Eshopy / Portály. Profesionální zpracování Vaší www prezentace, webdesign, internetový marketing a správa Vašeho webu.

Lerchova 18, Brno

Liquid Design - webdesign, internetové obchody

Komplexní služby v oblasti webových aplikací, webdesignu a internetového marketingu. Úspěšné internetové projekty splňují nejen požadavky, ale i cíle do nich vložené. Umíme spojit technologie, marketing i kreativitu a vytvořit řešení přímo na míru.

Cejl 50A, Brno

SH Solar s.r.o. - web, eshop, internetové projekty a portály

Zhotovujeme WWW prezentace, e-shop, sofistikované internetové systémy, nabízíme profesionální služby v oblasti webdesignu a internetového marketingu. N...

Lerchova 18, Brno

MICROPAD, s.r.o.

programy a pokladní systémy Štika pro restaurace, hotely, maloobchod, jídelny. Registrační pokladny SERD, SHARP, Orderman, dotykové pokladny, objednávko...

Hudcova 532/78b, Brno-Medlánky

StaWEBnice

Tvorba www stránek a eshopů, copywriting (psaní textů pro web) a seo optimalizace webových stránek a eshopů. Dále nabízíme linkbuilding (budování a výměnu zpětných odkazů) a PPC kampaně.

Dlouhá 1648, Kuřim

UPC Brno

Poskytování služeb v oblasti kabelové televize, připojení a instalace internetu či volání. Instalace bezdrátového připojení wifi (byt, rd, firma). Servisní práce na PC.

Mikulčická 1009, Brno

Moravian Business Applications, s.r.o.

Business management; investice do nových obchodních příležitostí; projektová, implementační a servisní činnost v oblasti počítačových sítí; prodej výpočetní techniky; výstavba nemovitostí; obchod s realitami.

Popelova 71, Brno (Tuřany-Holásky)

UPC Brno

Poskytování služeb v oblasti kabelové televize, připojení k internetu či volání. Instalace a prodej satelitní služby freeSAT. Instalace bezdrátového připojení wifi. Servisní práce na PC. Možnost on-line objednávky rychle a snadno přes webový formulář.

Mikulčická 11, Brno

QCM, s.r.o.

Nabízíme široký služeb v oblasti IT.

Rybkova 332/1, Brno (Brno-střed-Veveří)

Pekpress - grafické studio Brno

Kompletní nabídka předtiskové přípravy - grafické práce, DTP, sken, kontrolní nátisk Cromalin. 20 let zkušeností. Vytvoříme pro Vás : logo, knihu, pozvánku, plakát, katalog, grafický návrh www.

Horákov 133, Mokrá-Horákov

ADMINNET s.r.o.

Nabízíme široký sortiment služeb v oblasti IT.

Písečná 509/5, Brno (Tuřany-Brněnské Ivanovice)

Vytvořte si vlastní www stránky

Vytvořte si vlastní www stránky bez nutnosti znalosti programování! Velmi jednoduché a intuitivní ovládání. K vytvoření webových stránek na systému ProfiWeb vám postačí základní znalosti práce na PC. Ideální pro živnostníky a podnikatele!

Náměstí 14. října 1307/2, Praha 5

Grafické studio OPTI-MYSTIC

Navrhneme vám firemní i produktové logo, vizuální styl, vizitky, letáky, plakáty, katalogy a jiné tiskoviny. Vyřešíme vám webové stránky na klíč, umíme se postarat o jejich optimalizaci. Nabízíme individuální přístup, originalitu, preciznost a spolehlivost.

Kozí 8, Brno

TKW, s. r. o.

TKW, s. r. o. se zabývá výstavbou a provozem televizních kabelových sítí v Brně a okolí. Rozšiřování služeb v rámci našeho TV vysílání a roz...

Štefáčkova 7, Brno - Líšeň, Bratčice

Ondřej Loner - servis PC, správa sítí pro Brno

Prodej, instalace a servis PC, notebooků a jiné IT. Zhotovení, konfigurace a zabezpečení domácích sítí (wifi, kabel). Správa firemních sítí a serverů. Návrh a montáž rozvodů počítačových sítí.

Kuršova 1135/1a, Brno-Bystrc

Inzerce zdarma včetně loga a odkazu na vaše www stránky

Soukromá i firemní inzerce zdarma včetně fotografií, loga a odkazu na Vaše www stránky. Inzeráty můžete vyhledávat dle zadaného klíčového slova, a následně i dle jednotlivých krajů. Dále můžete zvolit, zda chcete vyhledávat nabídky či poptávky.

Náměstí 14. října 1307/2, Praha 5

Pavel Janek

Servis a opravy pc, instalace hardware a software. Poruchy, pády počítačů včetně upgrade a downgrade pc. Malé domácí sítě. Údržba a optimalizace operačních systémů. Konfigurace počítačů a periferií.

Bratčice 216, Bratčice

webzbrna.cz

webdesign, grafika, typografie, návrhy webových prezentací, redakční systém joomla

Brno

WebContent s.r.o.- Live Chat studia Coolcams.cz

Profesionální LiveChat studia v centru Brna a Zlína. Příjemné prostředí. Prac. doba dle dohody. Online flexibilní plánování směn a každodenní přehled o výdělku. Vysoké výdělky. Výplata 2x měsíčně. Práce v centru Brna nebo Zlína. Možnost práce z domova.

Novobranská 14, Brno

Copywriter Mgr.& Mgr. Daniel Beránek

Copywriting textů všech stylů, formátů a zaměření perem novináře, argumenty obchodníka a myslí psychologa.

Gajdošova 28, Brno

Malota Production s.r.o.

Společnost Malota Production s.r.o., zabývající se hlavně tvorbou internetových stránek na míru a webdesignem má přes 300 referencí, vlastní redakční systém a velmi ochotný a profesionální tým.

Korunní 859/18, Praha 2

Petr Švestka - poskytování internetu v Brně, servis a opravy PC a notebooků

Nabízíme internetový prodej nových i použitých notebooků, sestav, monitorů a příslušenství.

Cejl 91, Brno (Brno-sever-Zábrdovice)

Pavel Lovětinský

Nabízím služby v oblasti tvorby internetových stránek a e-shopů a servisu počítačů.

Nádražní 1260, Kuřim

Webwings

Jsme tvůrci, správci a vlastníci webových stránek, eshopů a inzertních serverů. Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek, eshopů a inzertních portálů včetně projektové analýzy, webdesignu, webhostingu a dalších služeb i oblasti informačních technologií.

Husova 594/6, Brno

Jakub Hejč

Zaměřujeme se na branding a grafické návrhy v oblasti firemní identity, informačního designu a webových prezentací. Pomáháme našim klientům komunikovat jednoduše a zřetelně jejich hodnoty. Zakládáme si na vzájemném dialogu, analytickém přístupu a vysoce kvalitním zpracování.

Blansko

Lubor Krejčí - Elektromontážní a elektroinstalační práce

Revize do 1000V, karavanů, obyt.aut, pojízdných prodejen, Revize el.spotřebičů, ruč.nář, svářeček, Revize elektroměrových odbdběrných míst a HD...

Útěchov 243/30, Brno

www.trecha.eu

komplexní IT služby, správa sítí, outsourcing, prodej PC, opravy a servis PC a digitální techniky

Vrázova 1, Brno

twentyfive, s.r.o.

chcete zapůsobit na své klienty již od prvního okamžiku? design studio twentyfive nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu, tvorbu loga včetně manuálu vizuálního stylu firmy, návrhy a zpracování internetových stránek, animace.

Purkyňova 99, Brno-Královo Pole

Svobcom cz, s.r.o.

Poskytujeme bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu Brno a oklolí. Nabídka datových a hlasových služeb (VOIP). Kurýrní služba Svobcom CZ...

Jirovcova 14, Brno

Tiskárna Didot, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti tisku - prospekty, katalogy, kalendáře, časopisy, knihy. Tisk do formátu B2. Provádíme knihařské práce V1, V2, kroužková vazba, výseky indexů, V4, V8 v kooperaci. DTP pracoviště - grafické návrhy, scany, zlom, osvit.

Trnkova, Brno

UPC-obchodní zástupce

Zajišťuji připojení internetu,televize a telefonu od UPC za zvýhodněné ceny.Zajedu k Vám a spolu vybereme nejvýhodnější připojení.Vše zařídím velmi rychle.

Brno

Rebel Art

Rebel art je grafické, webové studio a reklamní agentura. Dodáváme komerčně ceněný design a fullservis v oblasti reklamy. Našim cílem je nabídnout V...

Kozí Strana 791/18A, Střelice

IMP net s.r.o.

Společnost IMP net s.r.o. sídlící v Brně se od začátků své existence zaměřuje na internetový marketing a celkové poradenství v oblasti webových stránek, optimalizací pro vyhledávače, reklamy a grafiky.

Železniční 5, Brno

Ing. Milan Spurný - diSty

Nabízíme reklamní fotografie.

Cejl 866/50, Brno-Zábrdovice

ZORIONA s.r.o

Tisk propagačních materiálů, profesionální služby podpory firem formou možnosti inzerce na inzertním serveru.

Brno

Tvorba webových stránek a e-shopů Brno

Zabýváme se tvorbou webových stránek a e-shopů s redakčním systémem a jejich následnou optimalizací za velmi přijatelné ceny pro Jihomoravský region.

Novoměstská 5, Brno

Bedna PC

Servis počítačů a notebooků všech značek v Brně-Bystrci, instalace a přeinstalace windows, odvirování pc, čištění a zrychlení počítače, školení v oblasti IT, záloha dat. Aktualizace ovladačů, instalace software aj.

Kachlíkova 9, Brno

Milan Kadlec - NASUA design

Nabízíme grafické práce, návrhy a tisk vizitek, polepy aut a tvoříme webové prezentace na míru s vlastním redakčním systémem s bezkonkurenčním ovládáním, které zvládne každý.

Slatinka 147/15, Brno-Slatina

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?