Umělecké a zábavní

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Výtvarné kurzy Brno

Výtvarné kurzy kresby, malby a modelování v ideálně vybaveném ateliéru v centru Brna. Pracuje se v přátelské atmosféře pod odborným vedením. Vý...

Mečová 5, Brno

Fashion Show Production

Fashion Show Production s.r.o je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje komplexní servis služeb v oblasti modelingu v tuzemsku a v zahranič...

Zvonařka 16, Brno

Restaurace ELDORÁDO

Restaurace v Brně-Líšni Vám nabízí jídla připravená na ohni, grilování selátek, stylové venkovní i vnitřní posezení, sportoviště, dětské atrakce a mini ZOO.

Mariánské údolí 2590/1a, Brno (Líšeň)

Vít Kovalčík

Profesionální fotograf a fotoateliér poskytující široké spektrum služeb včetně ateliérové a svatební fotografie. Focení od portrétů a módní fotografie až po produktové fotky a reportážní fotografii z událostí.

Spáčilova 40, Brno

Hudební škola Bandista

Vyučujeme:klavír/klávesy,kytara(akustická,elektrická),populární zpěv,basová kytara,housle,hudební teorie(základní,pokročilá),muzikoterapie,arteterapie,výuka angličtiny. Další produkty:letní hudební kurzy,kulturni akce,vychovne koncerty

Rybkova 23, Brno

Necrania Chmurella - fotografie & kreativní postprodukce

Profesionální fotografické služby včetně kreativní postprodukce || Fotografování ve studiu || Spolupráce se zkušenou vizážistkou a kadeřníkem || Reklamní a propagační fotografie || Booklety hudebních skupin || Produkty || Plakáty || Osobní portfolia || Glamour || Portréty || Zrealizujeme vaše představy!

Eleonory Voračické 20, Brno

Hudební škola a umělecká agentura Meluzín

Hudební agentura . Profesionální tým lidí operující po celé ČR i v zahraničí. popis činnosti Umělecká agentura - svatby, párty, ozvučení, disk...

K sídlišti-Mokrá 185, Mokrá-Horákov

WebContent s.r.o.- Live Chat studia Coolcams.cz

Profesionální LiveChat studia v centru Brna a Zlína. Příjemné prostředí. Prac. doba dle dohody. Online flexibilní plánování směn a každodenní přehled o výdělku. Vysoké výdělky. Výplata 2x měsíčně. Práce v centru Brna nebo Zlína. Možnost práce z domova.

Novobranská 14, Brno

Centrum Mandala

Nabízíme kurzy a semináře pro rozvoj osobnosti, prostor k pronájmu, možnost seberealizace. Přijďte k nám realizovat své sny ať již jako účastník ...

Opletolova 6, Brno

Kapela, duo Blíženci z Říčan u Brna

Hudební skupina, duo Blíženci, která působí převážně v okolí Brna. Hudba na svatby, plesy, narozeninové oslavy, taneční zábavy, rodinné sešlosti, párty i firemní večírky či rauty. Repertoár kapely zahrnuje žánry jako pop, rock, country, jazz i lidovku. Hudba pro všechny věkové skupiny.

Brněnská 269, Říčany u Brna

Salonní Orchestr Brno

Vítáme Vás na stránkách Salonního Orchestru Brno. Náš orchestr Vám nabízí účinkování na plesech, rautech, firemních akcích, oslavách, svatbác...

Brno, Synkova 18

BARBAR PUNK

Punk-rocková kapela s prvky irské hudby, držící se hesla: "My jsme barbaři, máme rádi holky, medovinu a hudbu."

Brno

Jan Šafář - Live Photography

Live Photography tvoří dva profesionální fotografové se zvláštním zaměřením na svatební fotografii. Naší snahou je vždy vytvořit originální a neotřelé, ale zároveň přirozené obrazy, které odráží Vaši osobnost a zachycují Vaše emoce. Svatby fotíme kdekoli po celé republice i v zahraničí.

V Aleji 97, Brno

Denor Tattoo

Zabýváme se tetováním a piercingem.Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup jsem malé studio a tak bereme naše zákazníky z úctou.

Francouzská 88/631, Brno

Radim Zahradník, ozvučení a osvětlení

Služby v oblasti ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí. Instalace zvukových systému. Realizace pyrotechnické show.

Obůrka 300 , Blansko (Staré Brno)

Pavla Kantorová - kreslený portrét a moderní obrazy

Profesionální výtvarnice. Kreslím portréty a maluji moderní abstraktní a fantazijní obrazy, kreslím knižní ilustrace, vedu individuální výtvarné kurzy pro děti i dospělé. Portrétuji pro pobavení hostů na párty akcích - kresba rychloportrétu.

V Újezdech 535/1, Brno

Jukeboxy.net

Jukeboxy - výroba, servis, prodej a pronájem jukeboxů. Nástěnné jukeboxy Capella

Wagnerova 1743, Tišnov

Blondie Jane - hudba k tanci i poslechu

Hudba pro Vaši oslavu či večírek - pop, rock, country i evergreeny. Zpěvačka s doprovodným klávesovým nástrojem a kvalitní aparaturou. Možno i jako duo či trio pro větší akce.

Blažkova 8, Brno

TVF, s.r.o.

Vyrábíme a vysíláme TV a rozhlasové reklamy, videodokumenty, spoty, prezentační snímky, dabing aj.

Pechova 2102/26, Brno (Židenice)

MARSTON-CZ s.r.o.

Divize II.: zámečnictví, kovovýroba - zakázková výroba. Vyrábíme svařence, ocelové konstrukce, zámečnictví (vyrobí lávky, haly, mostky, zábradl...

Vinohradská 1114/76, Brno-Černovice

Catering - PM Agency

Nabízíme kompletní servis vašich firemních akcí a konferencí, kdekoliv podle vašich přání, tipování lokalit, konferenční servis, dodáme vlastní catering, zajistíme ubytování aj.

Komenského náměstí 534/8, Brno (Brno-Město)

Veletrhy Brno, a.s.

Služby organizátra veletrhů a výstav v ČR, střední a východní Evropě.

Výstaviště 405/1, Brno (Brno-střed-Pisárky)

Royal party servis, spol. s r.o.- catering

Cateringová společnosti zajišťující recepce, bankety a párty.

Mendlovo náměstí 158/20, Brno

Ohňostroje Sipo, s.r.o.

Nabídka ohňostrojů s hudbou.

Brněnská 543, Modřice

Pánský striptýz Brno Mr. Marthy

Nabízím pánský striptýz Brno, dále také Vyškov, Boskovice, Blansko, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Olomouc, Pohořelice, Moravský Krumlov,Tisnov, Rosice, Hustopece, Kyjov, Bucovice, celá Morava.

Irkutská 4, Brno

Restaurace Kinokavárna

Nabízí prostory pro firemní akce, večírky, školení a konference. Pořádá rauty, svatební hostiny a promoce. K dispozici také velký sál pro pořádání koncertů.

náměstí SNP 1771/33, Brno (Brno-sever-Černá Pole)

Dělnický dům

Nabízí prostory pro firemní akce, večírky, školení a konference. Pořádají rauty, svatební hostiny a promoce.

Jamborova 3323/65, Brno (Židenice)

Club 68

Restaurace s penzionem a diskotékou. Součástí je letní zahrádka a 2 salonky s biliardem, kde můžete pořádat svatby, rauty, bankety, promoce a rodinné oslavy. Ubytování s kapacitou 48 lůžek ve 14 nadstandardních pokojích s klimatizací.

Olomoucká 257/8, Brno (Černovice)

PYROTECHNIK.CZ

Nabídka ohňostrojů.

Vídeňská 149/125a, Brno (Brno-jih-Přízřenice)

BOHEMIA fashion agency

Nabídka módní přehlídky, firemních akcí na klíč, castingů, profesionálních modelek a modelů. Provoz školy pro začínající modelky a modely. Zajištění firemních eventů a teambuildingů, plesů, párty, rautů, oslav, soutěží a programů pro děti aj.

Dominikánská 19/15, Brno (Brno-Město)

Darky-a-zazitky.cz

Nabízíme dárky a zážitky pro muže a ženy, dárkové balení. Nabízíme originální zážitky: adrenalin, romantika, krása, relaxace, gastronomie, sport, luxusní zážitky. Prodáváme dárky na Valentýna, svatební dary, dary pro dva, k narozeninám, svátku. Firemní akce.

Údolní 567/33, Brno (Brno-Město)

Zabloudil, Xtrem, s.r.o.

Nabídka akcí a programů pro firmy.

Lidická 1857/4, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

Penzion Loučka

Rodinný pension u Brna, umístěný na cyklotrase Brno-Vídeň, Vám nabízí: ubytování ve dvou a tří-lůžkových pokojích, selskou vinárnu, kulečník, stolní tenis, infrasaunu, jízdu na čtyřkolkách, cesty za vínem, školení, rauty, oslavy a soukromé večírky.

Na Kopečku 214, Rajhradice

Nahrávací studio Rabito

Nahrávací studio

Chrlické nám. 1, Brno Chrlice

Gastro full servis, s.r.o.

Cateringová agentura zajištující občerstvení při společenských akcích.

Výstaviště 405/1, Brno

HOPŠTEJN

Výroba, provoz a servis dětských skákacích hradů a nafukovacích hřišť, reklamních nafukovadel základních tvarů, výroba velkoplošných transparentů. Nabízíme k pronájmu více než 20 atrakcí. Vyrábíme na míru.

Ořešínská 83/3, Brno-Jehnice

Petr Jaroš

DJ na svatbu, firemní večírek, soukromou akci a jiné kulturní události.

Zlatá Hora 1365, Slavkov u Brna

CIPYTEX ohňostroje

Dodáváme ohňostroje - komponované (v exteriéru i interiéru) s vyřízením veškerých záležitostí na klíč. Ohňostroj připravíme dle konkrétních podmínek a přání zákazníka. Veškerý potřebný ohňostrojařský materiál účtujeme ve velkoobchodních podmínkách.

Všechovice 5, Všechovice

CIPYTEX ohňostroje

Dodáváme ohňostroje - komponované (v exteriéru i interiéru) s vyřízením veškerých záležitostí na klíč. Ohňostroj připravíme dle konkrétních podmínek a přání zákazníka. Veškerý potřebný ohňostrojařský materiál účtujeme ve velkoobchodních podmínkách.

Všechovice 5, Všechovice

divadlo LÍŠEŇ

Divadlo zaměřující se na původní experimentální tvorbu a hraniční divadelní tvary - výtvarné a loutkové divadlo, hudební, zvukovou a pohybovou improvizaci

Obecká 1385/13, Brno

 

Historický šerm, ohňová show a jiná představení nabízí šermířská a divadelní společnost Memento mori.

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?