Služby pro dům, byt a zahradu

 

A+A RENAX, s.r.o. - Stěhování Brno

Stěhování domácností. Stěhování úřadů a firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava skříňovými vozy. Stěhování Brno. Vyklízení Brno. Autodoprava Brno.

Přízová 3, Brno

Stěhování Brno

Stěhování Brno. Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování těžkých břemen (trezorů, klavírů, strojů, automatů). Vyklízení prostor s ekologickou likvidací odpadu. Autodoprava skříňovými vozy - vnitrostátní a mezinárodní. Ruční vykládka i nakládka kamionů, kontejnerů a vagonů.

Přízová 3, Brno

Stěhování Brno - Renax

Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Autodoprava skříňovými vozy.

Přízová 3, Brno

Buxus art

Velké služby pro malé zahrady - řez dřevin a stříhání keřů pro krásné zmenšení Výchovný řez stromů a keřů, tvarovací řez keřů, zmenšov...

Jiránkova 27, Brno

Stěhování Gradas

Vnitrostátní stěhovací a vyklízecí služby ČR - Levné stěhování pro Brno, Prahu a Ostravu. Seznamte se blíže s našimi službami pro stěhování ...

Kunštátská 7, Brno

Přepravuj.cz

Nabízíme komplexní stěhovací a přepravní služby. Provádíme stěhování bytů, firem a provozů, těžkých břemen i uměleckych předmětů - Praha, ČR i mezinárodně. S individuální přístupem na míru ke každé zakázce. Preciznost a důslednost je naším cílem.

Blodkova 1280/8, Praha 3

japet s.r.o. (pobočka Brno)

- stěhování těžkých břemen - mezinárodní stěhování po celé EU - veškeré stěhování včetně vyklízení a likvidace odpadů - vynesení a rozmístění stavebního materiálu na stavbách

Brno

Langr Garten

Našim klientům nabízíme široký sortiment řezaných i pokojových květin s možností objednat běžně nedostupné druhy a množství v nejvyšší kval...

Bělohorská 4042/102 , Brno

Vlasák Pavel-úprava zahrad-brno

Základové výkopy - Výkopy pro přípojky, minibagr 1.8t - Jezírka, bazény, septiky, výstavba oplocení, terénní úpravy atd. - Výstavba opě...

Palcary 28, Brno

DMcleaning

Ruční mytí aut, čištění interiéru aut, čištění koberců, čištění čalounění

Komárovská 17, Brno

Hodinový manžel Brno a okolí

Nabízíme pomoc s drobnými opravami v domácnosti, montáž nábytku, zapojení svítidel, zapojení a nastavení domácí elektroniky. Provádíme i zahradnické práce, štípání dříví. Pokud si nejste jisti zda můžeme pomoci i Vám, kontaktujte, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Metelkova 1851, Kuřim

Foreigners.cz (pobočka Brno)

Foreigners.cz is agency which provides wide range of services for foreigners (students or workers) coming to the Czech Republic. It offers apartments for rent or sell, health insurance for non EU foreigners, language courses, cheap transportation and taxi, short term accomodation. You can also find its offices in Pilsen and Hradec Králové.

Joštova 4, Brno

Divendoor-Leksa

Výroba a mntáž vestavěných skříní, kuchyní a ostatního nábytku.

Malhostovice 14, Malhostovice

Císařová Martina, bytový design, návrhy interiérů

Kompletní služby v oblasti návrhů interiérů a jejich následné realizace.

Vachova 1/36, Brno

BOBRservice

Provádíme rizikové kácení stromů. Ořez stromů. Rizikové kácení stromů u nemovitostí. Kácení stromů vedle komunikací v provozu. Bezpečné kácení stromů rostoucích u elektrického vedení. Realizujeme taktéž stromy vrostlé do elektrického vedení. Vše za pomoci horolezecké techniky, plošin a jeřábů.

Húskova 29, Brno

Ateliér Krásné interiéry

Navrhneme Vám interiér Vašeho bytu či domu na základě Vašich představ. Naše návrhy interiérů se vyznačují elegancí a harmonií barev, kde jsme od...

Křenová 52, Brno

Ing. Michal Volejník

Zajišťujeme komplexní celoroční péči o trávníky rodinných domů a firem, pravidelné sekání, hnojení, vertikutaci a skarifikaci. Půjčujeme zahradní techniku a poskytujeme poradenskou činnost.

K lesu 228/5, Brno (Kníničky)

Tomáš Jakab - sekání trávy Brno

Zabýváme se sekáním trávníků, přerostlé trávy, křovin a náletových dřevin. Protože se na sekání trávy specializujeme, můžeme Vám nabídnout ty nejlepší služby za velmi nízké ceny. Naše služby jsou vhodné pro všechny druhy zákazníků. S námi se starosti s údržbou travnatých ploch se staly minulostí...

Brno

INTEKA DESIGN s.r.o.

Provádíme návrhy a realizace interiérů. Vše kompletně na míru. Kontaktujte nás.

Studentská 797/1, Brno

Marek Pokorný, montáž nábytku

Montáže nábytku.

Kulkova 4045/8, Brno (Židenice)

KRBY MORAVA s.r.o.

Stavby krbů a kamen na klíč po celé ČR. Stavby krbů realizujeme již od roku 1999. Bezplatné vytvoření návrhu stavby a cenové kalkulace.

Rokycanova 3, Brno

AZ WOOD, a.s.

Výroba a prodej, nabízíme dřevostavby, zahradní domky, dřevěné altány, dřevěné konstrukce na zahradu. Nabízíme zahradní chatky v několika modelových řadách, dřevěné garáže a garážová stání na zahradu a dvorek, doplňky ke dřevostavbám.

Drážní 7, Brno - Slatina

Přemysl Svoboda, montáže nábytku

Nabízíme montáž bytového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek a vestavěných skříní. Specializujeme se na nábytek v plochém balení (IKEA,KIKA,SCONT,ASKO atp) Po dohodě je možné odvézt Váš nákup přímo na místo montáže.

Severní 516, Otnice

Manergo Mont s.r.o.

Manergo Mont se zabývá instalacemi tepelných čerpadel pro rodiné, bytové domy a komerční prostory a to včetně instalací podlahového nebo radiátorového vytápění. Pro další úspory montujeme i solární systémy.

Slezákova 59, Brno

Čištění koberců Brno

Specializujeme se na hloubkové čištění koberců, matrací, sedaček a jiného čalouněného nábytku.

Chudobova 18, Brno

ALUSTYL - pro, s.r.o.

Jsme specializovaná firma na výrobu a montáž hliníkových zimních zahrad, altánů, vchodových stříšek, dělících příček a zastřešení bazénů. K těmto systémům dodáváme hliníkové zábradlí a možnost zasklení rámovým nebo bezrámovým systémem.

Podhrázní 6, Bnro

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?