Zdravotnické zboží a léčiva

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

Doporučujeme:

Plastická chirurgie Brno - MUDr. Zuzana Vykutilová

Naše privátní ordinace korektivní dermatologie a estetiky se zaměřuje především na zlepšení a korekci Vašich menších či větších vnějších ne...

Křižíkova 68, Brno

Přidejte svou firmu mezi doporučené

Výživová poradna ETIAM - Ing. Ivana Zábranová

Výživová poradenství, sestavíme Vám výživový plán přímo na míru - redukce hmotnosti, sportovní výživá, prevence onemocnění, celiakie, diabetes... Provádíme analýzu složení těla na InBody 230.

Jakubské nám. 1, Brno

ESSENS Czech Brno-parfémy,kosmetika,potravinové doplňky - práce a kariéra

přivýdělek s možností spolupráce v Evropě - obchody online v oboru krásy a zdraví - práce z domova - podnikání bez rizika - minimální časová investice - možnost práce při zaměstnání nebo stálá spolupráce - vybudování stabilního pasivního přijmu -dosažení nejlepších výsledků v krátké době za osobní podpory

Habrovany 85, Rousinov

Colostrum Info

Colostrum je přírodní koktejl imunoglobulinů, růstových faktorů a dalších bioaktivních látek. Je vhodné pro doplňkovou léčbu mnoha onemocnění a především k posílení imunity. Svým složením je to unikátní a nenapodobitelná tekutina. Distribuce produktů z Colostra, bezplatnéh odborné semináře a přednášky.

Kuklenská 17, Brno

Vetim - hobbypetshop

U zdravých zvířat -Zvyšuje celulární imunitní odezvu po vakcinacích -Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva -Udržuje zdraví a vitalitu -Podporuje ap...

Višňová 2, Brno

Poradna pro výživu a zdraví

Spokojený a šťastný život netkví v odříkání nebo v dietách. Je nejen o správném způsobu stravování, zdraví a změně životního stylu. A s tí...

Lidická 75, Brno

BENU lékárna

Jsme nová moderní lékárna nacházející se v kompletně zrekonstruovaných prostorách v těsné blízkosti polikliniky Dům zdraví Marty Hartlové. Zakou...

Jugoslávská 768/9, Brno

FABAS s.r.o.

Nabídka vitamínů, minerálů, kojenecké výživy, kosmetiky Vichy, Avene a Bioderma, širokého sortimentu přípravků na klouby, potenci, prostatu, inkontinenci a klimakterium. Poradíme v oblasti hubnutí a diety, přípravků na celulitidu či vypadávání vlasů.

Oblá 518/75a, Brno (Nový Lískovec)

Antonín Vrána

Prodej přípravků pro detoxikaci těla a přírodních doplňků stravy pro sportovce i pro děti

Novoměstská 5, Brno

LIVELA a.s.

Zabýváme se technickým zajištěním společenských akcí. Nabízíme velkoplošné LED obrazovky, fotovoltaika, solární panely aj. Distribuce a prodej přírodních produktů ALKARA - rostlinných preparátů zaměřených na celkovou regeneraci, detoxikaci a posílení obranyschopnosti organismu

bratří Čapků 385/16, Brno (Brno-střed-Veveří)

Lékárna Nova

Nabízíme kompletní lékárenské služby včetně prodeje homeopatik, zdravotní obuvi, dětské výživy a léků pro zvířata. Dále nabízíme široký sortiment kosmetiky a měření tlaku a tepu.

Botanická 61/67, Brno (Královo Pole-Ponava)

Apollonia

Zubní ordinace s nabídkou komplexní péče včetně estetické stomatologie, bělení zubů, zubních implantátů a dentální hygieny.

Bartošova 1833/6, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

TM Technik, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment optických a kamerových měřících systémů.

Dornych 54/47, Brno (Brno-jih-Trnitá)

Kardio - Line, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí technologií, přístrojů a spotřebního materiálu pro zdravotnictví všech světových značek. Zejména pro obor kardiologie.

Antonínská 552/5, Brno (Brno-střed-Veveří)

ML Chemica, zdravotní potřeby

Nabídka mikroskopů, zdravotního zařízení a školních pomůcek.

Zahradní 400/1, Troubsko

Oční studio Aleš Žejdl, s.r.o.

Provoz oční optiky.

Nádražní 654/10, Brno (Brno-Město)

APIA - oční optika

Provoz oční optiky.

Masarykova 405/18, Brno (Brno-Město)

Mgr. Eva Šotáková - Lékárna Na Mendlově náměstí

Prodáváme léky, kosmetiku, čaj, potravinové doplňky a zdravotní obuv.

Mendlovo náměstí 24/14, Brno (Staré Brno)

SPIRIT MEDICAL, spol. s r.o.

Dodávky a servis vysoce specializovaných výrobků pro mikrochirurgické lékařské obory, zejména oční lékařství. Široký sortiment nabídky zahrnuje...

Sadařská 495/1, Brno (Komín)

MERCI, s.r.o.

Vyrábí laboratorní nábytek, projektuje laboratorní interiéry.

Hviezdoslavova 1192/55, Brno (Slatina)

MUDr. Jaromír Hejl, CSc., internista, akupunktura, homeopatie

Jsem odborný lékař internista a léčím pomocí akupunktury a klasické homeopatie.

Durďákova 216/13, Brno (Brno-sever-Černá Pole)

Dr. Max Lékárna

Přehledný výběr volně prodejných léků, potravinových doplňku, kosmetiky, dětského zboží a ostatních přípravků lékárenského sortimentu, které si můžete objednat z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.

Palackého třída 105, Brno (Královo Pole)

www.zdravi-cz.eu

Provozujeme internetový a kamenný obchod nabízející produkty péče o zdraví. Prodáváme digitální váhy s tukoměrem, sauna obleky, masážní křesla, alkohol testery a produkty péče o pleť.

Palackého třída 1004/150, Brno (Královo Pole)

Aurea medica, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdravotních výrobků - MO, VO, odborné konzultace. Nabízíme perličkové lázně, biolampy, masážní přístroje, bylinné oleje, orto bandáže, magnetoterapii, akupresuru, masážní lehátka, produkty péče o prsy, myostimulátory, tlakoměry, termovaky.

Šimáčkova 249/35, Brno (Líšeň)

www.elektrocoleti.cz

Provozujeme internetový a kamenný obchod nabízející produkty péče o zdraví. Prodáváme digitální váhy s tukoměrem, sauna obleky, masážní křesla, alkohol testery a produkty péče o pleť.

Palackého třída 1004/150, Brno (Královo Pole)

S.A.B. Impex, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a distribucí spotřebního a speciálního zdravotnického materiálu,zdravotnických přístrojů a prostředků pro ARO.

Kaštanová 489/34, Brno

Saegeling Medizintechnik, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a servisem přístrojů a nástrojů v oblasti lékařské diagnostiky.

Řipská 1153/20a, Brno

Regeco, spol. s r.o.

Prodáváme a vyrábíme veškeré ortopedické pomůcky včetně masérských stolů a zdravotních matrací.

Dřevařská 861/18, Brno

UTILCELL, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment multifunkčních měřicích jednotkek CORAZON PLUS do lékáren, analyzátory kompozice těla zn. JAWON a spirometry značky M.I.R., tenzometrických snímačů sil a vyhodnocovací jednotky pro výrobu vah a vážních systémů.

náměstí Viléma Mrštíka 40, Ostrovačice

KONTAKTELA, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti kontaktních čoček.

Orlí 490/14, Brno

SNÍŽEK Ortoprotetika

Zabýváme se výrobou ortéz,anatomických nákrčníků,korzetů,kýlních a těhotenských pásů,zdravotnických pomůcek a ortopedických a protetických potřeb.Poskytujeme i služby on-line.

Obřanská 940/60, Brno

Med - Lab trade, s.r.o.

Hlavním zaměřením je výroba a vývoj jednorázových transportních odběrových souprav pro mikrobiologii, prodej zdravotnických prostředků, laboratorních a veterinárních produktů z plastů.

Mariánské náměstí 617/1, Brno (Brno-jih-Komárov)

MTE, spol. s r.o.

Pacientům s diabetes mellitus (cukrovka) dodáváme glukometry a testovací proužky LifeScan One Touch, inzulínové pumpy DANA DIABECARE, inzul. pera, jehly a stříkačky, ponožky pro diabetiky DIACOMFORT, diabetickou obuv Baťa MEDI.

Hybešova 289/43, Brno-Staré Brno

Lumioptic, s.r.o.

Provoz oční optiky.

Veveří 456/9, Brno (Brno-střed-Veveří)

Lékárna Kuřim, s.r.o.

Vydáváme léky na recept i za hotové. Internetová lékárna. On-line prodej léčiv, zdravotnické potřeby a obuv, potravinové doplňky. Dále nabízíme dětskou kosmetiku a výživu, homeopatika, čaje, vitamíny. Dioptrické a sluneční brýle. Veterinární přípravky.

Tišnovská 35, Kuřim

EXPERT OPTIC

Nabízíme komplexní služby oční optiky včetně vyšetření zraku na PC zdarma.

Hlavní 1054/131, Brno

Ivičičová, s.r.o.

Ortopedická obuv a ortopedické vložky - nabízíme výrobu a opravy ortopedické obuvi. Zhotovíme individuální a speciální ortopedické vložky na míru systémem DigiMed. Provádíme úpravu standardní obuvi. Jsme distributor dětské obuvi DZO a firmy Ergon.

Gebauerova 580/5, Brno-Židenice

JP Optik

Oční optika. Nabízíme služby v oblasti oční optiky, měření zraku. Široký výběr optických a slunečních brýlí vč. módních značek Roberto Cavalli, Replay, Timberland, Mont Blanc, Ferrari a Miss Sixty. Prodáváme minerální, plastové čočky (Zeiss,Essilor).

Mendlovo náměstí 17/9, Brno-Staré Brno

Promedix, s.r.o.

Oficiální distributor firmy Sebbin Labaratoires, Ascente a Polymekon. Mezi naše produkty patří kvalitní silikonové implantáty - kulaté i anatomické s hladkým i texturovaným povrchem, kožní expandery a permanentní výplňový materiál Bio-AlcamidTM.

Hlinky 48/122, Brno-Pisárky

Oční optika Šárka Kocandová

Provoz oční optiky nabízí měření zraku, přesnou centraci, výběr brýlí pomocí počítače a kamery. Provádí zde aplikace kontaktních čoček zkušenými optometristy. Nabízí dioptrické i sluneční brýle s polarizačními filtry, individuální přístup při výběru brýlí.

Minoritská 469/1, Brno

Světluška, s.r.o.

Prodejny čajů, bylin, koření, výrobků Dědka Kořenáře, kosmetiky ATOK Hádek, produktů firmy NADĚJE, originálních čajů firmy POPOV a Vladimíra Grešíka atd. V našich obchodech naleznete více jak 7000 výrobků pro zdraví těla i ducha.

Staré náměstí 24/25, Brno (Brno-jih-Přízřenice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?