Vedení účetnictví a daňové evidence

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

Účetnictví David Strouhal

Provádíme vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a další služby s tím spojené. Dále také přiznání k dani z příjmu, zpracování přehledů, měsíční i kvartální přiznání k DPH (daň z přidané hodnoty).

Opavská 4, Brno

EURODANĚ, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá daňovou evidencí, účetnictvím, daňovými přiznáními a daňovou optimalizací. Dále pak sklady, knihami jízd, mzdami a personalistikou, účetním poradenstvím, ale i zastupováním na úřadech.

Provazníkova 1985/47a, Brno (Brno-sever-Černá Pole)

AFYA 2010 s.r.o.

Náš tým AFYA 2010 poskytuje komplexní služby v oblasti zdravé výživy a dalších aspektů zdravého životního stylu pod hlavičkou projektu JsemFit.cz...

Štolcova 67, Brno

Olga Procházková

Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, DPH a zastupování při jednání na úřadech.

Jiráskova 1005, Rosice

Informační systém SynopsIS

SynopsIS je informační systém pro vedení agendy společnosti (vhodný software pro advokátní kancelář, účetní společnost, projekční firmu, společ...

Vinohradská 1112/82, Brno - Černovice

Petra Hynštová- daňové poradenství, vedení účetnictví

Daňové poradenství a účetní poradenství. Zpracování účetnictví a mezd. Zpracování přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob, ...

Tábor 30b, Brno

Ekonomické informační systémy, s.r.o.

Vývoj a implementace ekonomického softwaru na míru potřeb zákazníka.

Drůbežní trh 89/1, Ivančice

AKTIVA účetnictví s.r.o.

Účetnictví, mzdy, daně a vše, co s nimi souvisí. Našim cílem je spokojený klient, který se věnuje pouze svému podnikání a nemusí řešit problematiku účetnictví a daní.

Brno

KODAP Brno, s. r. o.

Profesionální daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, účetní audit a auditorské služby.Naši daňoví poradci jsou Vám k dispoz...

Šumavská 33, Brno

Bc. Petr Franěk

Nabízím účetní služby: - vedení účetnictví - vedení daňové evidence - zpracování mezd Služby nabízím za nejnižší cenu v Brně a okolí. Nabízím klientům osobní a individuální přístup. Pro více informací navštivte web www.levnyucetni.cz

Zborovská 933, Náměšť nad Oslavou

eM&eN

Obracíme se na Vás s nabídkou služeb v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence a další administrativy spojené s Vaší podnikatelskou činno...

Libušino údolí 66, Brno

Ing. Miroslava Obořilová

Poskytuji daňové a účetní poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd. Vyhotovování všech daňových přiznání právnickým i fyzickým osobám, zastupování na úřadech.

Pod Oborou 1511, Slavkov u Brna

Ekonom Partner s.r.o.

Společnost EKONOM PARTNER s.r.o. nabízí komplexní nabídku služeb v oblasti vedení účetnictví, daní a daňového poradenství, včetně ekonomických služeb fyzickým a právnickým osobám, firmám a neziskovým organizacím.

Vodova 18, Brno, Královo Pole

Nabízím kruzy účetnictví a daní. Kurzy začínají každý měsíc, vyučuje se v malých skupinách v centru Brna. Předností je individuální přístup.

Konto plus

Účetní poradenství, vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdové účetnictví, Brno, Vyškov, Slavkov u Brna

Holubice

Ing. Josef Šíbl - účetnictví

Naše firma se specializuje na vedení účetních agent pro fyzické a právnické osoby, působící v různých oblastech služeb, průmyslu a obchodu. Nabí...

Jedovnice

Václav Pavlík

Vedení účetnictví, daňové evidence, daňová přiznání, mzdy, přípravy podnikatelských záměrů, podklady pro úvěry pro podnikatele.

Kralice nad Oslavou

AUDIT ÚČETNICTVÍ, s.r.o.

Poskytujeme široké spektrum služeb z oblasti účetní a daňové od roku 1993 - audit účetní závěrky, zpracování účetních výkazů. Provádíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, znalecké posudky, semináře k účetním a daňovým problémům.

Příkop 838/6, Brno-Zábrdovice

ADMIO, s.r.o.

Vedení účetnictví - podvojné účetnictví.Vedení daňové evidence. Zpracovávání úplné a kompletní agendy pro mzdové účetnictví.Vedení průběžného účetnictví s pravidelnými účetními uzávěrkami.

Hviezdoslavova 1096/29, Brno (Slatina)

AccArt, s.r.o. - daňové poradenství a účetnictví

Nabízíme vedení účetnictví, daňové poradenství a optimalizace, zpracování mezd, účetní poradenství. Služby daňového poradce. Vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání, daní, mezd a personalistiky.

Křižíkova 2697/70, Brno-Královo Pole

Katea

Nabídka vedení účetnictví, daňová evidence, mzdová a personální agenda, daňová přiznání, daňové optimalizace, daňové a účetní poradenství, audit, zastoupení dle plné moci, služby pro správce a likvidátory, archivace.

Kaštanová 489/34, Brno-Brněnské Ivanovice

AUDIT Brno, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá auditorskou činností,ověřováním účetních závěrek v podnikatelském i neziskovém sektoru a grantech EU,dle IAS/IFRS,daňové a účetní poradenství a vedení účetnictví.Také vam nabízíme likvidace společností a ekonomické a finanční anylýzy.

Příkop 838/6, Brno (Brno-střed-Zábrdovice)

ASC Accounting, s.r.o.

vedení účetnictví, mzdy, daně, zastupování na úřadech, účetní a daňové poradenství

Valchařská 36, Brno

Ing. Jarmila Zaviačičová

Nabídka účetního poradenství a vedení účetnictví.

Mikuláškovo nám. 16, Brno-Starý Lískovec

B E L L consulting, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti finance,mzdy,personalistika,právní služby,finanční poradenství.Vedení účetnictví,daňové poradenství a audit.

Štefánikova 104/33, Brno (Královo Pole-Ponava)

IN-TEL SE-CO, spol. s r.o.

Specializujeme se na externí vedení účetnictví a daňové evidence, vedení personální agendy a zpracování mezd živnostníků, malých a středních společností se sídlem v Brně - městě a okrese Brno - venkov.

V Dědině 34, Říčany u Brna (Starý Lískovec)

Adam & Adam, spol. s r.o.

Účetní firma a tvůrce účetního systému Delfy, vyvinutého přímo účetními a obchodníky.

Provazníkova 1231/7, Brno-Černá Pole

SLUTO s.r.o. - vedení účetnictví

Nabízíme vedení, rekonstrukci a kontrolu všech typů účetnictví, a to jak v naší kanceláři, tak i u klienta, případně prostřednictvím vzdáleného přístupu, a dále služby v oblasti daní, personalistiky, mezd, auditu, mikroekonomiky, managementu.

Křenová 186/60, Brno-Trnitá

SM-DATA, a.s.

Pokud hledáte a máte zájem o komplexní ekonomický servis pro Vaši společnost, či fyzickou osobu, pak jste na správném místě. Nabízíme auditorskou ...

Ostopovická 619/8, Brno (Bosonohy)

Asso, spol. s r.o.

Nabízíme našim zákazníkům vlastní ekonomický software,daňové a ekonomické poradenství,zajišťujeme vedení účetnictví a daňové evidence včetně kompletního zpracování mzdové agendy.

Šámalova 743/101, Brno (Židenice-Zábrdovice)

O.K. Spekt, s.r.o.

Nabízíme právnickým i fyzickým osobám kompletní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence včetně bezplatného účetního a daňového poradenství. Vše na odborné úrovni garantované certifikací SÚ a prací daňového poradce (ev.č. 2641).

Mezírka 750/13, Brno-město

TAXPOINT, s.r.o.

Poskytujeme daňové poradenství, zpracováváme daňová přiznání v kanceláři i u klientů. Nabízíme zastupování před úřady, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví a také auditorské služby. Mluvíme česky, anglicky, španělsky.

Chládkova 898/2, Brno-Žabovřesky

Polanská Hana, s.r.o.

Účetní služby poskytuje naše účetní firma 15 let. Ve vedení účetnictví, daňové evidence, daňovém poradenství a v mzdové oblasti máme dlouholeté zkušenosti. Daňové poradenství poskytujeme dodavatelským způsobem. Zajistíme právní a auditorské služby.

Vranovská 45/1, Brno-Zábrdovice

AconTax - Ing. Věra Hrbáčová

Uspořádáme pro vás akreditované kurzy podvojného účetnictví v délce trvání dvou měsíců s maximálním počtem účastníků deset osob. Zaručujeme individuální přístup a příjemné prostředí. Dále vám nabízíme veškeré daňové a účetní služby. Odborný garant - daňový poradce č.3798, bilanční účetní č.516.

Svatopetrská 35/7, Brno (Brno-jih-Komárov)

AZCON11 BRNO, s.r.o.

Zpracujeme účetnictví, daně a mzdy malým i velkým firmám. Zajistíme vám audit a právní poradenství, naši odborníci vám vše zpracují, poradí a zastoupí vás i při jednání s úřady.

Roubalova 383/13, Brno (Brno-střed-Stránice)

Ing. Miloslav Pokorný

Nabízíme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví, daní, mezd a ostatních souvisejících činností. Našimi klienty jsou právnické i fyzické osoby. Odborná způsobilost je zajištěna dosažením certifikátu v oboru účetnictví a finance.

Jana Uhra 169/11, Brno (Brno-střed-Veveří)

ZAO, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové poradenství.

náměstí 28. října 1896/3, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

W & O, spol. s r.o.

Vedeme účetnictví, daňové a ekonomické poradenství.

náměstí 28. října 1834/12, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

Mgr. Leo Valenta - vedení účetnictví Brno

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro firmy v Brně a okolí. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Václavská 6, Brno

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?