Nákladní silniční doprava

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

A+A RENAX, s.r.o. - Stěhování Brno

Stěhování domácností. Stěhování úřadů a firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava skříňovými vozy. Stěhování Brno. Vyklízení Brno. Autodoprava Brno.

Přízová 3, Brno

Stěhování Brno

Stěhování Brno. Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování těžkých břemen (trezorů, klavírů, strojů, automatů). Vyklízení prostor s ekologickou likvidací odpadu. Autodoprava skříňovými vozy - vnitrostátní a mezinárodní. Ruční vykládka i nakládka kamionů, kontejnerů a vagonů.

Přízová 3, Brno

D auto s.r.o.

Odtahová služba, kontejnerová doprava, autopůjčovna, autoservis, pneuservis. D auto s.r.o. - Odtahová služba NON STOP 776040070 Non Stop silniční a o...

Bratislavská 55, Brno

Stěhování Brno - Renax

Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Autodoprava skříňovými vozy.

Přízová 3, Brno

Minidoprava.cz - malá autodoprava a stěhování

Malá nákladní autodoprava, přeprava zboží a nákladů do 1000 Kg, malé levné stěhování, odvoz nepotřebných věcí a jiného odpadu na Ekodvůr, pronájem dodávky nebo pic-upu s řidičem, expresní přeprava zásilek, kurýrní a další služby v regionu Brno, Jižní Morava, ČR i zahraničí.

Halasovo nám. 257/4, Brno

MaPakurýr s.r.o.

Kurýrní služby Brno a okolí v ten samý den. Nejlevnější kurýr v Brně.

Kulkova 4045/8, Brno

Interzes Interengineering, s.r.o.

Specializujeme se na mezinárodní dopravu, kurýrní služby a spedici. Našim obchodním partnerům navrhujeme a zajišťujeme odborná řešení přeprav s důrazem na nadstandardní komunikaci a pečlivost při poskytování služeb.

Příkop 843/4, Brno (Brno-střed-Zábrdovice)

Petr Nováček, kontejnerová doprava

Naší specializací je kontejnerová přeprava sypkých materiálů, zajišťujeme například dovoz písku, betonu, cihelný a betonový recyklát atd. Dále ...

Nádražní 160, Židlochovice

Motokurýr - Kurýrní služba Brno - Po celém Brně do 90 minut za 120 Kč!

Expresní kurýrní služba Brno. Přepravujeme zásilky po celém Brně do 90 minut za jednotnou cenu! Pro e-shopy máme speciální nabídku.

Prušánecká 6, Brno

AutodopravaRN

Autodoprava do 3,5t vnitrostátní a mezinárodní. Stěhování Vyklizení pozůstalostí.

Sídliště 529, Hrušovany u Brna

Autodoprava-Brno Philippi

Malá levná autodoprava,rozvoz a dovoz zboží a stavebnin,stěhování a vyklízení.Dovoz Dodávkou do 1500kg

Brno

Tomáš Baran, doprovody nadměrných nákladů,autodoprava

Doprovody nadměrných nákladů v tuzemsku i zahraničí, včetně zajištění příslušných povolení a asistencí, technické činnosti v dopravě, autodoprava osobní a nákladní do 3,5t, vnito i mezinárodní, zasilatelství, kurýrní služby.

Kunštátská 1460/2, Brno (Řečkovice a Mokrá Hora)

Miroslav Chmela

Půjčovna a pronájem nářadí, stavební mechanizace, strojů, zahradní techniky a příslušenství firem Hilti, Weber,Remko, Endress, Stihl, Cat. Diamantové (jádrové vrtání a řezání stavebních konstrukcí), nákladní autodoprava, zemní práce strojem CAT 432.

Krejčího 209/40, Brno (Slatina)

Pavel Stejskal- zemní práce

Zemní práce a demolice.

U vlečky 699/7, Brno

Autodoprava Hartmann

Nabídka autodopravy sutí a zeminy.

Tůmova 2266/50, Brno

Renata Dobejvalová, Autopůjčovna - autodoprava

Autodoprava a půjčovna užitkových vozů. Nabízíme autodopravu vnitrostátní i mezistátní do 3,5 tuny, nad 3,5 tuny i kamionová. Půjčujeme dodávky a přívěsné vozíky.

Jihlavská 182/17, Brno (Bohunice)

Moravskoslezská, s.r.o.

Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Dále zajišťujeme odtah dopravních nehod, autoservis. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.

Ostravská 4250/2, Brno (Židenice)

Jaroslav Šumpich

Nabízíme i zajišťujeme mezinárodní expresní dopravu.

Josefy Faimonové 2231/16, Brno (Líšeň)

AUTO-CENTRO

Provádíme nákup a prodej náhradních dílů PEUGEOT, RENAULT, CITROËN; likvidace a prodej vozů. Provozujeme autoservis, pneuservis, prodej pneu a disků. Autodoprava vozidly MAN, DAF, VW Crafter.

Rajhrad ev.č. 3, Rajhrad

FINAX LOGISTIK, s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní, vnitrostátní a námořní přepravy od malých zásilek po celovozové zásilky do 24 tun. Dopravu do celého světa obstarávají zkušení dispečeři.

Dukelská třída 186/100, Brno (Brno-sever-Husovice)

Global Sped, s.r.o.

Zabýváme se přepravou kusových, balíkových i celovozových zásilek a dalšími službami týkajícími se přepravy zboží - kurýrní služby, expresní přeprava, dodávková doprava, vytěžování vozidel, skladování, překládky, logistika, spedice. Autodoprava.

Vlárská 953/22, Brno (Slatina)

Stěhovíní Cibulka

Stěhujeme byty, RD, kanceláře v ČR i v zahraničí. Specializujeme se na těžká břemena - stroje, klavíry, trezory. Vyklízecí práce, likvidace odpadu, montáž nábytku. Víkendy, svátky a patra bez příplatku. Non-stop.

Bohunická 52, Brno

Miroslav Meloun, autodoprava

Nabídka služeb v oblasti autodopravy a zemních prací. Půjčování kompresorů a údržba komunikací

Práčata 389/35, Brno (Bosonohy)

STĚHOVÁNÍ - Ing. Zdeněk Duda

Stěhování - autodoprava vnitrostátní i mezinárodní: firmy, byty, kanceláře, sklady, trezory, starožitnosti. Vyklízíme veškeré prostory. Vozidla skříňová, čalouněná se zvedacím zařízením. Zapůjčujeme přepravky a obaly zdarma. Víkendy bez příplatku.

Na pískové cestě 367/20, Brno (Bohunice)

ELMOZ, a.s.

Elektromontážní a elektroinstalační práce,poskytujeme nákladní silniční dopravu.

Jamborova 3240/49, Brno (Židenice)

Michal Diviš, doprava

Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní dopravu. Poskytujeme taky urgentní zásilky od 1 kg do 5,2 t.

Drdy 498/32, Brno (Žebětín)

THERMOSERVIS - TRANSPORT, s.r.o.

Firma poskytuje služby pro stavebnictví v oblastech nákladní autodoprava, kontejnerová doprava a zemní práce. Vozový a strojový park uspokojí požadav...

Stráň 786/12, Brno (Brno-střed-Štýřice)

Štěrkopísek Bratčice, s.r.o.

Obchodní společnost Štěrkopísek Bratčice, s.r.o. byla založena v roce 1992 a od svého založení se zabývá převážně dopravou štěrkopísku (píse...

Němčičky č.p. 94, Němčičky

MP CZECH, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Specializujeme se na Německo, Francii, Itálii, Anglii, Rusko, Ukrajinu. Kusové i expresní zásilky. Dále zajišťujeme celní služby, logistika, skladování a distribuce zboží.

Tuřanka 1148/107, Brno (Slatina)

ProfiPro

Specialisté na stěhování strojů a zařízení do 850 tun. Demontáže a montáže. Přepravíme Váš nadměrný náklad, lisy, stroje, technologická zařízení, atd. Dále stěhujeme sochy, trezory, klavíry, rodinné domy, byty, kanceláře, archivy a veškeré zázemí.

Mozolky 2430/53, Brno

AKR - stěhování, autodoprava

Zajišťujeme kompletní stěhovací, dopravní a vyklízecí služby po celé ČR i zahraničí. Stěhování a vyklízení firem, bytů, domů, půd, skladů, pián, trezorů, strojního zařízení. Provádíme balení, uskladnění. Toto vše non-stop. Služby jsou pojištěny.

Kaštanová 489/34, Brno (Tuřany-Brněnské Ivanovice)

Miška Trans, s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová nákladní doprava a spedice. Zajišťujeme spediční a dopravní služby v oblasti mezinárodních přeprav. Působíme převážně v oblastech Rakousko, Polsko, Benelux, Německo a ČR. Možnost přepravy nadrozměrných nákladů.

Blanenská 355, Kuřim

GRANDE, s.r.o.

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní automobilová doprava 100kg-6t, přeprava zboží pod řízenou teplotou. Osobní doprava mikrobusy a autobusy do 49 osob.

Blučina 625, Blučina

Ladislav Lefler, stavební doprava

Zabýváme se stavební dopravou vozidly TATRA 815-11t, LIAZ 300-9t a AVIA kontejner-3t. Zemní práce provádíme traktobagrem CATERPILLAR 432D a čelním nakladačem UNC 750. Zajistíme dovoz písku, štěrku, recyklátu a stavebních materiálů. Odvoz suti.

Modřická 334/63, Moravany

PETR VALÍK, autodoprava

Dopravu provádíme nákladními vozy Iveco a Daf o nosnosti 3,5-10t. Provozujeme 10 plachtových vozidel, 5 valníkových a 4 vozidla s hydraulickým zvedacím čelem, k dispozici je i paletovací vozík. Doprava po celé ČR i v zahraničí.

Dusíkova 795/7, Brno (Brno-sever-Lesná)

AUTODOPRAVA ŘÍZEK

Zajišťujeme přepravu zeminy, písku, štěrku a stavební sutě sklápěcími auty Tatra. Zajišťujeme přepravu ze zemních prací a úprav terénu.

Hlína 124, Hlína

OKNOSTYL group

Poskytujeme odvoz suti, zeminy a odpadu.

Bayerova 792/23, Brno (Brno-střed-Veveří)

Autodoprava Jan Karpíšek

Autodoprava, přeprava, kontejnery 3-9 m3, likvidace suti, komunálního odpadu. Dovoz a odvoz - stavební materiál (písek, štěrk, zemina

Zámecká 61/5, Brno

ParCar, s.r.o.

Specializujeme se na přepravu automobilů nových, ojetých, i bouraných. Vlastníme několik autotransportérů na přepravu osobních, užitkových a jiných vozidel. Provádíme přepravy ve státech EU a Švýcarska. V ceně je pojištění nákladu.

Příkop 838/6, Brno (Brno-střed-Zábrdovice)

Igor Nešpůrek - METALTRANS

Provozujeme mezinárodní dopravu a vnitrostátní dopravu po celé Evropě a zajišťujeme spedice. Specializujeme se na na Maďarsko a Polsko. Naší činností je i sběrná služba do států EU

Nad Klínkem 1356/83, Ivančice

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?