Rekonstrukce a přestavby

   

  Strana:   1 2 3 4

  Zdeněk Florian

  Stavební firma Zdeněk Florian nabízí širokou škálu stavebních prací a jiných souvisejících činností. Působí především v Brně a jeho okolí, ...

  Dědina 136, Otnice

  Zednictví - Brno a okolí | Zednické, obkladačské a stavební práce

  Provádíme veškeré zednické, obkladačské a stavební práce rychle a kvalitně. Profesionální přístup k práci a spokojenost zákazníka je samozřejmostí. Zdeněk Horváth Zednictví - Brno a okolí.

  Vážany nad Litavou 241, Slavkov u Brna

  Revitalizace panelových domů, zateplení fasád THT-Build s.r.o.

  Kompletní rekonstrukce a revitalizace bytových, panelových domů. Zateplení fasád, opravy střech, výměna oken, revitalizace panelových domů pro zelená úsporám, rekonstrukce výtahů, výměna balkónů a lodžií Brno. Dotace na zateplení domu

  Lazaretní 1/7, Brno

  ZUPR-Rekonstrukce

  Rekonstrukce bytu,rekonstrukce bytových jader,rekonstrukce rodinného domu,stěrkování stěn,stěrkování stropů,stěrkování stěn a stropů, Nanášení...

  Perunská 3659/50, Hodonín

  FALTON spol. s r.o.-- tesařství, klempířství, pokrývačství

  Tesařství, klempířství, pokrývačství.

  Langrova 1061/43, Brno

  DT-STAV s.r.o.

  Dodávka a montáž plastových, Euro a hliníkových oken a dveří. Dodávky a montáže žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a ostatních doplňků k oknům a dveřím. Stavební činnost, rekonstrukce opravy atd.

  Preslova 93, Brno

  Jiří Havlát - Izolatérství

  Provádíme izolace plochých střech proti vodě a ochranné nátěry střech.

  Zakřany 157, Zakřany

  SPV stavby s.r.o.

  Provádíme Stavební práce všeho druhu .

  náměstí Svobody 93/22, Brno

  Jan Kugler- pokrývač

  Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizuje střechy a půdní vestavby. Pokrývání šikmých a plochých střech, opravy komínů, střešní konstrukce, hydroizolace balkonů a teras.

  Bubeníčkova 505/36, Brno

  PROTECHSTAV, s.r.o.

  Naše stavební firma nabízí stavbu domů na klíč, opravy a péče o památkové fasády, zateplení, obklady, dlažby, konstrukce ze sádrokartonu, vodoins...

  Vinohradská 78, Brno

  služby stavební firmy Brno

  provádíme práce potřebné pro Vaše nemovitosti a reality : - vyklízení - malování - stavební práce (rekonstrukce bytů, domů ...) - hodinový manžel - autodoprava - stěhování v lokalitách Brno město a Brno venkov. Bez příplatků za víkend a svátek. Informace každý den.

  ., Brno Starý Lískovec

  DOSTING, spol. s r.o.

  Hlavní obory naší činnosti : hliníkové prosklené fasády a kazetové fasády výplně stavebních otvorů (okna, dveře, výkladce, světlíky, zimní...

  Košinova 2116/19, Brno (Královo Pole)

  OXO - privátní instalatérská firma

  Nabízíme rekonstrukci koupelen a bytových jader.

  Cejl 62/121, Brno

  Vlastimil Sedláček

  Provádí veškeré zednické práce, koupelny na klíč, bytová jádra na klíč, pokládku balkonů i teras.

  Voroněžská 2548/3, Brno (Žabovřesky)

  H. A. TECHNIK, s.r.o.

  Vyrábíme, prodáváme a montujeme hliníková okna, dveře, zimní zahrady, výkladce. Dodáváme posuvné, vchodové, skládací dveře, okna z hliníkových profilů. Provádíme i pozáruční servis oken, dveří vstupních stěn. Kompletní dodávka včetně demontáže.

  Olomoucká 7/9, Brno (Židenice)

  Kopřiva - Revitalizace panelových domů, s.r.o.

  Provádíme kompletní revitalizace panelových domů, stavební izolace, zateplování budov systémy Stomix a Terranova, hydroizolace plochých střech. Výměna oken, výtahů a dodávka lodžií.

  Písečná 509/5, Brno (Tuřany-Brněnské Ivanovice)

  Stanislav Vozka, s.r.o.

  Provádíme rekonstrukce budov, rodinných domů, bytových jader, koupelen. Nabízí rekonstrukce a zateplování fasád včetně výměny oken, kompletní rekonstrukce půdních vestaveb, provedou také stavby na klíč.

  Hudcova 296/70, Brno (Medlánky)

  VAŠSTAV, s.r.o.

  Realizace zateplování fasád, střech, opravy obvodových plášťů, výměna oken, dveří, rekonstrukce balkónů.

  Staňkova 103/18, Brno (Královo Pole-Ponava)

  G Trade, spol. s r.o.

  Prodejce stavebního a fasádního materiálu.

  Purkyňova 2735/95a, Brno (Královo Pole)

  Klona, s.r.o.

  Firma KLONA byla zapsána do Obchodního rejstříku v roce 1991 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1995 změnila právní formu na společnost s ruč...

  Koperníkova 2409/3, Brno (Židenice)

  Střechy Karel Valeš

  Provádí tesařské, pokrývačské a klempířské práce na střechách všech tvarů, velikostí, výšek, rodinných domů a budov. Montujeme monolitické stropy a schody.

  Sadová 472, Říčany

  HOMAC, spol. s r.o.

  Provádíme stavby na klíč, výstavbu rodinných domů, pozemní a průmyslové stavby, rekonstrukce budov, sanace betonových konstrukcí, stavby základů pod stroje a výstavbu hal pro výrobu a služby. Stavební poradenství, certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001.

  Dlážděná 726/12a, Brno-Žebětín

  EKONOMSERVIS-stavby, a.s.

  Nabízíme zateplování budov, lodžie z prefabrikátů - výstavba. Panelové domy a paneláky - rekonstrukce vad, vazníkové střechy. Poradenství s financováním stavebních akcí - úvěry z programu Panel.

  Masná 27/9, Brno (Brno-jih-Trnitá)

  Radek Bukvald, rekonstrukce bytových jader

  Provádí kompletní rekonstrukce bytových jader, koupelen, panelových bytů, domů. Nabízí zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce.

  Tenorova 3540/14, Brno (Židenice)

  STTF, spol. s r.o.

  Provádí zateplení, plastová okna a hliníkové vstupní dveře. Opravují fasády domů. Revitalizace a rekonstrukce - panelové domy. Oprava a zateplení střechy.

  Milady Horákové 1912/1, Brno (Brno-střed-Černá Pole)

  V.I.P. Plus s. r. o.

  Provádí rekonstrukce bytových jader včetně dodávky materiálu, instalatérské, topenářské a obkladačské práce, rozvody plynu a topení. Zajistí rekonstrukce koupelen, kuchyní, montáž a opravy vodovodního a odpadního potrubí, zateplení domů, fasády. Jsme dodavateli Zelená úsporám

  Jandáskova 141/51, Brno (Řečkovice a Mokrá Hora)

  RENAS, s.r.o.- stavební společnost

  Stavební a realitní společnost.

  Palackého třída 250/29, Brno

  Radeco, spol. s r.o.

  RADECO je takovou specializovanou firmou, která provádí modernizace koupelen a celých bytů na klíč. To znamená od grafického návrhu, projektu, vyříz...

  Střední 400, Moravany

  STŘECHY 1. Slezská

  Zabýváme se realizacemi střešních konstrukcí, a to jak rekonstrukcemi, tak novou výstavbou. Provádíme tyto práce: tesařské, pokrývačské a klempířské práce, výstavba sádrokartonového zdiva, zednické práce (v rámci realizace střešních konstrukcí).

  Svatopetrská 35/7, Brno-Komárov

  BauCom, s.r.o.

  Stavíme rodinné domy na klíč včetně základové desky. Provádíme rekonstrukce budov, realizace litých anhydritových podlah a výkopových prací.

  Trnkova 2807/158, Brno (Líšeň)

  VÝŠKOVÉ PRÁCE DOSTÁL Pavel

  Provádíme výškové a stavební práce horolezeckou technikou. Nátěry a opravy fasád, zavěšování a malování reklam, mytí oken a plášťů budov, instalace zábran proti ptactvu, kácení stromů.

  Kounicova 283/37, Brno (Brno-střed-Veveří)

  EU PROFIT s.r.o. stavební firma

  Zabýváme se revitalizací panelových domů. Fasádní zateplovací systém posune bod mrazu ze zdiva do izolační vrstvy a zamezí tak poruchám zdiva mrazem.

  Hlinky 162/92, Brno (Staré Brno)

  REMI ART ERBES, spol. s r.o.

  Provádí rekonstrukce koupelen a bytových jader z tvárnic nebo sádrokartonu. Pro naše zákazníky zajišťujeme veškerou projektovou dokumentaci a konzultaci s projektantem, vyřizujeme i stavební povolení.

  Minská 921/8, Brno (Žabovřesky)

  Saniblok, s.r.o.

  Nabízíme sanitární vybavení a instalatérský materiál. Naše nabídka zahrnuje rekonstrukce koupelen, bytových jader a drobných instalatérských oprav, ale i maloobchodní prodej zařízení koupelen.

  Jandáskova 435/1, Brno (Řečkovice a Mokrá Hora)

  Folprecht Brno, s.r.o.

  Nabízíme kompletní revitalizaci panelových a bytových domů - zateplování systémy Terranova, Baumit, Stomix. Výroba a montáž betonových lodžií nahrazující stávající balkony.

  Kameníčkova 1056/31, Brno (Žabovřesky)

  EKOSAIN, spol. s r.o.

  Provádí sanace vlhkého zdiva, vlhkostní průzkumy sanovaných objektů, projektování staveb a rekonstrukce budov. Ochrana dřevěných konstrukcí, výstavba měrných objektů.

  Horácké náměstí 1741/1, Brno (Řečkovice a Mokrá Hora)

  Koupelny Vídenský spol. s r.o.

  Rekonstrukce a přestavby

  Minská 921/8, Brno

  STAVBY DOBEŠ

  Provádíme výstavbu a kompletní rekonstrukce domů - fasády, výměna oken, půdní vestavby, střechy. Nabízíme též zpracování projektové dokumentace.

  Botanická 484/53, Brno-Ponava

  KOREKT DIPS, spol. s r.o.

  Nosným programem holdingu je údržba a opravy pozemních komunikací, výroba hmot pro jejich údržbu, stavební činnost v oboru pozemního a silnič. stavitelství, výroba a servis strojů pro údržbu silnic a obch. činnost v obl. silničních a stav. strojů.

  Vinohradská 1113/78, Brno-Černovice

  P & J holding, SE

  Nabízíme služby v oblasti stavebnictví, dopravy, realit a financí.

  náměstí Svobody 93/22, Brno (Brno-Město)

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   

  Strana:   1 2 3 4

   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?