Banky a finanční služby

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

BMC Finance, s.r.o.

Zajišťujeme leasing a úvěr automobilů, strojů a technologií, motocyklů. Nabízíme rychlé sjednání s individuálním přístupem k zákazníkovi.

Veslařská 885/206, Brno-Jundrov

AutoPojisteniBrno.cz

Nejvýhodnější povinné ručení a havarijní pojištění v Brně a okolí! Srovnání všech pojišťoven.

Veveří 102, Brno

AUKČNÍ DŮM SÝPKA PRAHA – BRNO

Úspěšný Aukční dům Sýpka pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíh...

Tržiště 3, Praha 1 (Brno-Město)

CONSENSUS,s.r.o.

Nabízíme poradenství, optimalizaci vašich pojistných smluv a to zcela zdarma – odměnou je pro nás sjednaná pojistná smlouva. Uzavření - kalkulace pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění majetku občanských i podnikatelských rizik.

Koliště 39, Brno

DINERO - půjčky a hypotéky

Poskytujeme půjčky, podnikatelské úvěry, zástavy a zpětný leasing nemovitostí, vyplácení exekucí, konsolidace a hypotéky (i americké). Rychlé řešení ...

Palackého třída 159, Brno-město

Ing. Josef Šíbl - účetnictví

Naše firma se specializuje na vedení účetních agent pro fyzické a právnické osoby, působící v různých oblastech služeb, průmyslu a obchodu. Nabí...

Jedovnice

RENA plus, s.r.o.

Poskytujeme úvěry, půjčky, hypotéky. S nemovitostí a problémy v registrech, i bez prokazování příjmu. Ideální pro začínající OSVČ. Konsolidace půjček, možnost splácet až 30 let. Řešíme vyplácení exekucí do 5 dnů. Vše bez poplatků předem.

Šumavská 31, Brno-Veveří

Václav Pavlík

Vedení účetnictví, daňové evidence, daňová přiznání, mzdy, přípravy podnikatelských záměrů, podklady pro úvěry pro podnikatele.

Kralice nad Oslavou

Realitní kancelář -byty-domy-výkupy nemovitostí-pronájmy

Komplet realitní servis – byty, domy, pozemky, výkup a prodej nemovitostí, oddlužení nemovitosti, pozůstalost, advokátní úschovy, smlouvy, komerční...

Gajdošova 7, Brno - Židenice

KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s.

Zprostředkujeme Vám investiční životní pojištění, důchodové pojištění nebo penzijní připojištění. Také pojištění domu a bytu, povinné ručení, havarijní pojištění a finanční produkty. Můžete kontaktovat naše obchodní zástupce v celé ČR.

Rašínova 692/4, Brno-město

ADMIO, s.r.o.

Vedení účetnictví - podvojné účetnictví.Vedení daňové evidence. Zpracovávání úplné a kompletní agendy pro mzdové účetnictví.Vedení průběžného účetnictví s pravidelnými účetními uzávěrkami.

Hviezdoslavova 1096/29, Brno (Slatina)

Ing. Jarmila Zaviačičová

Nabídka účetního poradenství a vedení účetnictví.

Mikuláškovo nám. 16, Brno-Starý Lískovec

B - LEASING CZ s.r.o.

Výhodný leasing i úvěr všech automobilů, také nových a starších strojů, přístrojů, zařízení, techniky, vybavení obchodů. Stroje financujeme j...

Jinačovice 29, Kuřim

AWD Česká republika, s.r.o.

Přední poskytovatel privátních finančních služeb v Evropě. Díky nezávislosti nejsme nuceni preferovat žádné finanční produkty. Naším úkolem je perfektní orientace na trhu a díky ní zajišťujeme pro naše klienty ideální řešení.

Holandská 859/3, Brno-Štýřice

AUKČNÍ DŮM SÝPKA PRAHA – BRNO (pobočka Brno)

Úspěšný Aukční dům Sýpka pořádá ročně tři živé aukce výtvarného umění, starožitností, designu a českého uměleckého skla. Aukce probíh...

Údolní 70, Brno

B E L L consulting, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti finance,mzdy,personalistika,právní služby,finanční poradenství.Vedení účetnictví,daňové poradenství a audit.

Štefánikova 104/33, Brno (Královo Pole-Ponava)

IMPERA line, a.s.

Výstavba nových bytů a rodinných domů. Byty v atraktivních lokalitách brněnského regionu - prodej. Byty s vysokým standardem vybavení. Právní servis, pomoc při financování.

Hlinky 45/114, Brno-Pisárky

Triglav pojišťovna, a.s.

Naše pojišťovna zajišťuje pojištění podnikatelů, budov a bytů, domácností, vozidel. Povinné ručení je možné sjednat on-line. Pojišťovna s licencí k provozování neživotních druhů pojištění.

Novobranská 544/1, Brno-město

ASC Accounting, s.r.o.

vedení účetnictví, mzdy, daně, zastupování na úřadech, účetní a daňové poradenství

Valchařská 36, Brno

RENOMIA, a. s.

Zajišťování služeb v oblasti pojištění, risk managementu a likvidace škod.

Holandská 8, Brno

Bibby Financial Services, a.s.

Nabízíme rychlý factoring/faktoring - tuzemský i zahraniční- jako alternativu provozního úvěru. Peníze ihned po vzniku pohledávky až do výše 100%. Navrhneme řešení, které respektuje Vaši individuální potřebu a zajistí Vám dostatek provozních financí.

Hlinky 505/118, Brno-Pisárky

D.S. Leasing, a.s.

Zařídíme Vám financování nových i ojetých automobilů, dopravní techniky a technologií. Také Vám sjednáme finanční leasing, spotřebitelský úvěr, operativní a full servis leasing. Zajistíme Vám komplexní péči o automobilový park Vaší firmy.

Londýnské náměstí 2, Brno

B.M. Compact, s.r.o.

Konzultační a poradenská činnost v pojišťovnictví. Správa pojištění a likvidace pojistných událostí.

Veslařská 885/206, Brno

Home Credit, a.s.

Poskytujeme účelové a bez účelové financování prostřednictvím spotřebitelských a revolvingových úvěrů, produktové portfolio doplňují hotovostní půjčky. Úvěr lze sjednat z pohodlí domova na bezplatné telefonní lince.

Moravské náměstí 249/8, Brno-město

Finance, nemovitosti, kosmetika, výroba ručně pleteného zboží

Zprostředkování, finance, poradenství. Zprostředkování prodeje, koupě, podnájmu a nájmu bytů, kanceláří, spolubydlení a souvisejících smluv....

Kuklenská 1, Brno

RNDr. Zdeněk Vaverka, daňový poradce č. ev. 02224

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

Kroftova 45, Brno

AUDIT ÚČETNICTVÍ, s.r.o.

Poskytujeme široké spektrum služeb z oblasti účetní a daňové od roku 1993 - audit účetní závěrky, zpracování účetních výkazů. Provádíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, znalecké posudky, semináře k účetním a daňovým problémům.

Příkop 838/6, Brno-Zábrdovice

AUDIT Brno, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá auditorskou činností,ověřováním účetních závěrek v podnikatelském i neziskovém sektoru a grantech EU,dle IAS/IFRS,daňové a účetní poradenství a vedení účetnictví.Také vam nabízíme likvidace společností a ekonomické a finanční anylýzy.

Příkop 838/6, Brno (Brno-střed-Zábrdovice)

JUDr. Milan Dobeš - soudní exekutor

Exekutor provádí vymáhání pohledávek dle zákona o soudních exekutorech a exekuční činnosti, realizuje dražby movitých věcí, nemovitostí. Zajišťuje právní poradenství pro věřitele. Exekuce provádíme rychle.

Smetanova 757/17, Brno-Veveří

Sdružení rozhodců, s.r.o.

Sdružení rozhodců se zabývá organizací a realizací rozhodčího řízení, které je plnohodnotnou alternativou k soudnímu procesu, pomáhá věřitelům proti dlužníkům. Výsledkem rozhodčího řízení je rozhodnutí, které má účinky pravomocného soudního rozsudku.

Příkop 834/8, Brno-Zábrdovice

JUDr. Robert Pazák - soudní exekutor

Kompletní služby pro zajištění exekucí a vymáhání pohledávek v rámci celé České republiky bez ohledu na výši částky. Lustrujeme dlužníky, realizujeme dražby nemovitostí, poskytneme právní poradenství k vymožení jakékoli pohledávky.

náměstí Svobody 84/15, Brno-město

Katea

Nabídka vedení účetnictví, daňová evidence, mzdová a personální agenda, daňová přiznání, daňové optimalizace, daňové a účetní poradenství, audit, zastoupení dle plné moci, služby pro správce a likvidátory, archivace.

Kaštanová 489/34, Brno-Brněnské Ivanovice

PROKONZULTA, a.s.

Realizujeme veřejné dražby, aukce, výběrová řízení. Zajistíme i právní a daňovou podporu a poradenství, služby soudních znalců a odhadců. Zajišťujeme odborná školení.

Křenová 299/26, Brno-Trnitá

JUDr. Karel Urban - soudní exekutor

Provádíme exekuci ukládající zaplacení peněžité částky, realizuje dražby a aukce movitých věcí, nemovitostí, sepisuje exekutorské zápisy se svolením k exekuci a o osvědčení děje a stavu věci. Dále poskytuje právní pomoc v souvislosti s exekucí.

Cejl 544/99, Brno-Zábrdovice

AccArt, s.r.o. - daňové poradenství a účetnictví

Nabízíme vedení účetnictví, daňové poradenství a optimalizace, zpracování mezd, účetní poradenství. Služby daňového poradce. Vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání, daní, mezd a personalistiky.

Křižíkova 2697/70, Brno-Královo Pole

FIZA, a.s.

Společnost má registrovanou ochrannou známku Společenství „FIZA“ v celé EU a zajišťuje specifické auditorské a poradenské služby.Zabývá se tak...

Hrozňatova 2287/3, Brno (Židenice)

Advokátní kancelář - JUDr. Michal Elzer

Naše firma vám může nabídnout služby v oblastech práva obchodního, občanského, trestního, rodinného, správního, pracovního a ústavního práva a také vymáhání a správu pohledávek.

Josefská 512/9, Brno (Brno-Město)

TAXPOINT, s.r.o.

Poskytujeme daňové poradenství, zpracováváme daňová přiznání v kanceláři i u klientů. Nabízíme zastupování před úřady, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví a také auditorské služby. Mluvíme česky, anglicky, španělsky.

Chládkova 898/2, Brno-Žabovřesky

KEŠOVKA, a.s.

Poskytujeme rychlé finanční půjčky bez ručitele, po celé Moravě, bez poplatků a na cokoliv, od 5000,- Kč výše, se splatností 1-3 roky. Nabídka platí pro fyzické i právnické osoby. Žádosti můžete zadávat telefonicky nebo on-line.

Matzenauerova 2220/2, Brno-Žabovřesky

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?